آی پرند
آی پرند

قوانین و مقررات
شرایط و قوانین استفاده از سرویس‌ها و بانک مشاغل آی پرند
کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات و سرویس‏های کاربردی آی پرند به دقت ملاحظه فرمایید.
ورود کاربران به بانک مشاغل آی پرند ، هنگام استفاده از پروفایل شخصی، طرح‏‌های تشویقی، خرید از سایت و سایر خدمات ارائه شده توسط آی پرند به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات آی پرند می باشد. توجه داشته باشید که ثبت سفارش و خرید نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین آی پرند از سوی کاربر است.
لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق‏‌های قبلی محسوب می‏‌شود.
قوانین عمومی
توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های آی پرند منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران و هم چنین رعایت قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر می باشد. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های آی پرند تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می گردد و شما توافق می‏‌کنید که استفاده شما از سایت به معنی پذیرفتن هرگونه تغییر است.
تعریف مشتری یا کاربر
مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از سرویس ها و خدمات آی پرند اقدام نماید.
ارتباطات الکترونیکی
هنگامی که شما از سرویس‌‏ها و خدمات آی پرند استفاده می‏‌کنید، سفارش اینترنتی خود را ثبت یا خرید می‏‌کنید و یا به آی پرند ایمیل می‏‌زنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد، شما موافقت می‌‏کنید که آی پرند به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه و سایر سرویس‌های الکترونیکی) به درخواست شما پاسخ دهد.
همچنین جهت اطلاع رسانی رویدادها، خدمات و سرویس‌های ویژه یا پروموشن‌ها، امکان دارد آی پرند برای اعضای وب سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید. در صورتی که کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل و پیامک‌ها نداشته باشند، می‌توانند عضویت دریافت خبرنامه آی پرند را در پروفایل خود لغو کنند.
سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی
آی پرند به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.
آی پرند متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد. در واقع با استفاده از سایت آی پرند ،شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید.
آی پرند تحت هیچ شرایطی اطلاعات شخصی هیچ یک از افراد را از طریق دسترسی غیرمجاز نرم افزار و هر روشی در هیچ جا افشا نمیکند
آی پرند هیچ برنامه ای ندارد تحت هیچ عنوانی که اقدام به هک غیر مجاز کلاه سیاه کند
تمام مندرجات آی پرند مبنی بر فروش برنامه خدمات و مقالات با اجازه افراد هست و حتما باید گوشی شخص مقابل باشد
ما هیچ عنوان برنامه ای نداریم و پشتیبانی و عرضه نمیکنیم که بصورت غیرمجاز حریم خصوصی افراد را برهم زند
حتما توجه داشته باشید شما با خرید برنامه یا هر استفاده ای تایید میکنید که این قوانین را خوانده و به ان اشراف دارید
برخی برنامه ها توسط آی پرند تولید شده و حق مالکیت ان مختص ما هست
برخی برنامه ها نمونه های دمو خارجی هستند که توسط ما اموزش داده میشوند و شما هزینه ان را پرداخت میکنید مانند مکانیاب بدون نصب و مکانیاب با دیدن تماسها و پیام و غیره
تمام برنامه ها نیاز به نصب روی گوشی مقابل دارند و مقصود از نیازی به نصب نیست گوشی خود شماست
استثنا تبصره بالا برنامه کنترل واتساپ دیگران هست که نیازی به نصب روی گوشی مقابل ندارد ولی دسترسی نیاز هست